Про нас

ШАНОВНЕ ПАНСТВО !

 

Маємо за честь запросити Вас до знайомства з нашим підприємством - Товариством з додатковою відповідальністю „Шустов-спирт”.

 

В екологічно чистій зоні Західної України, де практично відсутня важка промисловість, неподалік від Національного заповідника „ Медобори" господарює наша фірма.

ТДВ „Шустов—спирт”, засноване в 2001 році.

 

Незважаючи на свою молодість, підприємство вже добре відоме в усіх регіонах України. Його продукція високо оцінена прихильниками алкогольних напоїв у країнах Америки, на Кубі, в Ізраїлі, Вірменії та Естонії. Це і є запорукою процвітання.

 

Наше підприємство працює тільки за класичною технологією. Завдяки обладнанню італійської фірми ,,ОXI' і „SIMI”, що використовується на підприємстві, процес виготовлення української горілки є високотехнологічним , екологічно чистим і економічно вигідним , що дозволяє одержувати лікеро-горілчані напої високої якості, що здатні конкурувати з визнаними виробниками аналогічної продукції.

 

На підприємстві працює згуртована команда орієнтованих на результат професіоналів. Розроблені спеціалістами фірми рецептури горілок і лікеро-горілчаних виробів затверджує Київський науково-дослідний інститут спирту і спиртопродуктів.

 

Якість продукту - це високоякісний спирт і найчистіша природна вода, що надходить з артезіанської свердловини. На нашому підприємстві особливий підхід до води. На противагу іншим горілчаним заводам, ми її не рафінуємо, не дистилюємо, натомість використовуємо воду, склад якої максимально наближений до природного. Демінералізацію ми взагалі не застосовуємо. Цілющі властивості води, її життєдайна сила сповна передаються нашим напоям - і в цьому наша перевага.

 

Інгредієнти наших напоїв мають виключно природне походження, екологічно чисті, виробляються з місцевої сировини. На жодній стадії технологічного процесу не застосовуються будь-які корелятори хімічної дії.

 

Сенсом діяльності нашого колективу є висока якість продукції. Якість наших горілок - це домінантна ознака, головний фактор, який в усі часи допомагає триматися на плаву. Якість нашої горілки— це безупинний пошук, вивчення новітніх технологій і надзвичайно обережне впровадження їх у виробництво з огляду на те, що не всі новації є позитивом для якості.

 

З 2001 року ТДВ „Шустов-спирт" працює під торговою маркою „ЗОЛОТЕ ПОЛЕ"

Торгова марка „ ЗОЛОТЕ ПОЛЕ " - це абсолютна якість, це вишуканий дизайн, це традиції класики, це передові технології, це високий професіоналізм, це лідер алкогольного ринку Тернопільщини, це якість без КОМПРОМІСУ.

 

Пілотним завданням нашої роботи є всебічне задоволення вишуканих смаків і високих вимог споживачів.

 

Ми завжди пам'ятаємо що покупці, партнери, клієнти - це люди, для яких ми працюємо.

 

Ми щиро дякуємо ВАМ за зроблений вибір на користь нашої продукції.